Kategorier:
Lister/dører/vinduer : Bomull
Vi tenker å male noen vegger da vi har levd i klassisk hvit ett par år nå. Problemet ligger egentlig i interiøret da jeg er veldig usikker på fargevalget ift den gule lenestolen som sees på bildet og det blå teppet. Tanken er å male den korte veggen hvor det store bilde er på. Andre farger vi har tenkt på er Warm Blush på kjøkkenet som man kan se på det siste bildet, den smale veggen hvor vifta står. Og vi har dn blå vegg på kontoret som er The Abyss fargen. Vi vurderer å bytte ut den mørkegrå sofaen etterhvert med en lysegrå. Jeg ønsker at den gule stolen skal få et annet uttrykk enn den har nå. Kanskje dempe den litt, om dette går ann med litt farge på veggene. Takk på forhånd!
Hei hei,
Jeg ser for meg at fargen LADY 2995 Dusty Red hadde blitt en lekker bakgrunnsfarge for det tøffe bildet ditt. Ser for meg at denne fargen vil ta opp de rød tonene i bildet på en naturlig og fin måte. Dessuten ser jeg for meg at den hadde blitt tøff til den gule stolen. Slik jeg ser det blir denne fargen spennende ton-i-ton til LADY 2856 Warm Blush på kjøkkenet.
En annen farge som er virkelig vakker kombinert med LADY 2856 Warm Blush er LADY 4744 Sophisticated Blue. Denne vil igjen bli nydelig ton-i-ton til Lady 4400 The Abyss. Innhent fargeprøver og vurder om dette er farger du kan trives med.
De vakre, matte veggene som gir et mykere og lunere interiør, får du ved å velge LADY Pure Color supermatt (glans 01/02) eller LADY Balance matt (glans 05). LADY Pure Color er den matteste, mens LADY Balance er den luktsvake. Matte vegger gir deg et eksklusivt preg og et diskret bakteppe for annet interiør.
Lykke til og fortsatt god sommer :)
Takk for svar! Rusty Red var noe helt annet enn det jeg har tenkt på ja! Tror det kan blir kjempe kult. Den vil ikke kræsje med Petrol blått teppe? Takk, i lige måde :-)
Hei igjen,
jeg ser for meg at det kan bli virkelig lekkert! Foreslår at du går til innkjøp av en fargeprøveboks ;) Håper og tror du blir like glad i denne fargen som jeg er ;)
Lykke til !