Kategorier:
Hei. Vi pusser opp hele huset. På kjøkkenfronter har vi kalkgrå. Det er åpen løsning til stue og lurer på fargen på veggene. Jeg tenker litt på diskret, men er redd det blir litt mørkt. Vi har mye vunduer, og tror vi får bra med lys. Gulvene har vi bestilt saga Wideplank old smoke white. Hva tenker du om farger til veggen. Er glad i beige med som gir en lun, varm farge... tak og lister tar vi etter veggfarge
Hei Susann
LADY 10429 Diskret er lekker til LADY 10342 Kalkgrå men om det blir for mørkt eller ikke er umulig å si noe om uten bilder. Sammen med disse greige er helt hvite detaljer i LADY 9918 Klassisk Hvit lekkert :-)
De vakre, matte veggene som gir et mykere og lunere interiør, får du ved å velge LADY Pure Color supermatt eller LADY Balance matt. Matte vegger gir deg et eksklusivt preg og et diskret bakteppe for annet interiør.
Ønsker man en vegg som er robust, flekkavvisende og ekstra vaskbar, velger man LADY Wonderwall silkematt (glans 10). Spesielt bruksvennlig for kjøkken og entre/gang.
Slett tak og taklister maler du med LADY Perfection som er en helmatt takmaling med stort fargeutvalg. Har du panel tak så er LADY Interior Finish eller LADY Supreme Finish et godt valg. :-)
Detaljer i treverk som panel, lister, vindu, dør, karmer, kjøkkenfronter og møbler males med LADY Supreme Finish. Den får du i glansgradene matt, silkematt, halvblank og superblank.
Jotun garanterer riktig fargegjengivelse kun ved bruk av Jotuns produkter. Vi kaller det Jotun fargetrygghet. Lykke til :-)