Kategorier:
Lister/dører/vinduer : Bomull. Gulvlister vet vi ikke enda, men blir tilpasset gulv.
gjelder kombinert kjøkken/stuerom. Hall innenfor med helt lyse vegger (som vi nå har i stue). Vi ønsker mer farge, men lurer på om 8302 Laubær vil bli for mørkt i hele rommet, og om det vil passe til. Vi kommer nok til å legge laminat Berry Allock, Grand Champsylesee Sort ovn og piperør. Vi har vinterhage utenfor stuen, så den "stjeler" litt lys fra stuen, men det kan kompenseres med lamper. Jeg har mobil 90579334 Vennlig hilsen Mari
Hei Mari :) Jeg tror ikke LADY 8302 Laurbær blir for mørk hos deg. Jeg tror nettopp denne fargen vil bli en lekker bakgrunn for kunsten på veggene og for møblene dine. LADY 8302 Laurbær fungerer dessuten godt til LADY 0384 Hvit Narciss som er fargen på kjøkkenfrontene dine. Jeg synes absolutt du bør teste ut denne fargen med en JOTUN Fargeprøve Interiør.
Har du slett vegg/tapet så velg gjerne vår vakreste veggmaling noensinne LADY Pure Color den gir veggene et supermatt, mykt og eksklusivt utseende med en unik fargegjengivelse. Lykke til :)