Kategorier:
Lister/dører/vinduer : hvit
Et lite barnerom på 6 m2 til jente
Hei Ingvild, her ser det ut til at deler av teksten din har falt ut på veien? Sender du ditt spørsmål på nytt, med NCS kode på hvittonen på detaljene og aller helst også bilder av rommet som viser dine lysforhold, gulv og møbler så snakkes vi!
Beklager dette. Har ikke farge på listene, men de er helt hvite. Sender bilde av seng, rom og gulv (ikke lagt ennå) trenger egentlig svar før i morgen 😱
Og det skal være et barnerom, med en liten hvit pult ved siden av senga. Eget lekerom skal også ha farge; sender bilder av det etterhvert 😊
Hei igjen, Ingvild. Hva med en lekker grønntone som LADY 8302 Laurbær eller LADY 7163 Minty Breeze? grønt er lekkert til rosa detaljer som ofte forekommer på ett jenterom ;) Dessuten er dempede varianter av grønt behagelig og harmonisk å omgi seg med.
Med SENS blir fargene like fine på panel som på slette vegger. SENS er et 3i1 produkt. Det betyr at produktet kan brukes både på vegg, panelvegger og paneltak, samt listverk. Smart, ikke sant? Bruk gjerne SENS 3i1 Vegg/panel/list 07 på veggene, og SENS 3i1 Vegg/Panel/List 30 på listverk i rommet. Det skaper stilige kontraster i lekent barnerom. Lykke til!