Kategorier:
Møbler/kjøkkenfronter etc. : Svarte møbler
Tak : Furu, lasert
Har en vegg i stien med hvit peis og hvit vegg i munkepuss - hvilke andre valg har jeg enn hvitt. Minkepuss rundt og bak peis - skikkelig 80 talla, men vanskelig å gjøre noe med😥
Vanskelig å vurdere helheten med bare dette ene bilde, men kunne det blitt tøft å male peisen mørk i LADY 1434 Elegant med LADY Pure Color som er helt matt :-)
Akkurat det jeg tenkte på, men veldig usikker - må «munkepuss»være hvit?? Tror jeg prøver ett av dine forslag, de andre veggene er ganske lyse og halve stua har 6 til 10 meter takhøyde, akkurat denne veggen har vanlig takhøyde - under messanin!
Munkepuss må absolutt ikke være hvitt, jeg ville valgt LADY 1434 Elegant på hele veggen ikke bare peisen :-)
Hei igjen, munkepussen er nå malt i anbefalt farge og jeg er kjempefornøyd!!!jeg fikk akkurat den støtten jeg trengte for å tørre male mørkegrå som jeg hadde lyst til!! Tusen takk for hjelpen. Nå gjenstår valg av bilder, skal jeg velge lyst eller fortsette det mørke, må nok prøve meg frem.Ha en super dag
Hei Ann-Karin! Du er tøff og det ble lekkert!! Du får ett stort smil og tommel opp herfra :) Valg av bilder blir ett spørsmål om smak og behag, her må jeg råde deg til å prøve deg frem og finne din stil og ditt uttrykk i forhold til hva du trives med! Takk for at du delte "etter bilder" med oss! Det var gøy å se resultatet! :)