Kategorier:
Lister/dører/vinduer : Hvit
Tilstøtende rom : Exhale
Møbler/kjøkkenfronter etc. : Retro/teak
Hei! Jeg skal male entre med Exhale og har kjøpt bodarp kjøkken. Bodarp fargekode er 6005-g20y. Det blir hvit eller offwhite keramisk benkeplate og helt enkle sorte hyller (kanskje enhet fra Ikea), ingen overskap. Jeg ønsker meg fargeråd på vindu og dørkarm, vegger og kanskje gulv. Veggen rundt vinduet skal bare males.
Hei Beate, vi har tidligere foreslått farger til alle rommene i etasjen. Vi må spørre deg om du har landet på farger til andre rom enn entreen. Hvilke veggfarger har du valgt til stue og til toalettet der du ønsket en sprek farge? Vi ønsker å foreslå en farge til kjøkkenet som gir en god fargeflyt med øvrige fargevalg :) Den grønne foldedøren beholdes?
Hører fra deg :)
Så fint at dere «husker» meg. Fremdeles usikker på toalettet. Det blir hvitt vegghengt toalett og vask. Rommet er 67x110 og 264 høyt. Lampen blir enkel hengt fra mitt i taket. Ønsker å beholde litt den samme stilen med kanskje Free spirit, har også tenkt på en tapet på en av veggene. Tror sandfarge på fliser? Jeg liker veldig godt fargene på bladet jeg har lagt ved, men foretrekker kanskje en blassere variant. Stua har to store vinduer mot en park, og vil ha teakhyller med messing.Det er vel så langt jeg er kommet
Hei Beate, med LADY 7637 Exhale i gangen kan vi foreslå at du vurderer LADY 6325 Balanse på toalettet, LADY 5030 St. Pauls Blue i stuen og LADY 11173 Humble Yellow eller LADY 12118 Hummus på kjøkkenet :)