Kategorier:
Lister/dører/vinduer : Letthet
Tilstøtende rom : Tidløs
Møbler/kjøkkenfronter etc. : Tidløs
Tak : Letthet
Hei! Jeg ser etter en gulfarge som passer sammen med Tidløs og Letthet. Har dere noen forslag? Gjerne en som er litt lys og hyggelig ☺️
Hei Ida
Sammen med LADY 1024 Tidløs og LADY 1624 Letthet kan du ta en titt på LADY 1369 Sol, LADY 10246 Velvet eller LADY 10245 Ginseng som er fine gultoner ;)
Klikk deg inn på farge-linken der kan du lese mer om fargene, se bilder og finne mer inspirasjon. De vakre, matte veggene som gir et mykere og lunere interiør, får du ved å velge LADY Pure Color supermatt eller LADY Balance matt. Matte vegger gir deg et eksklusivt preg og et diskret bakteppe for annet interiør.
Ønsker man en vegg som er robust, flekkavvisende og ekstra vaskbar, velger man LADY Wonderwall som er spesielt bruksvennlig for kjøkken og entre/gang.
Detaljer i treverk som panelvegg, lister, vindu, dør og karmer males med LADY Supreme Finish. Den får du i glansgradene matt, silkematt, halvblank og superblank.
Slett tak og taklister maler du med LADY Perfection som er en helmatt takmaling med stort fargeutvalg. Har du panel tak så er LADY Supreme Finish eller LADY Interior Finish et godt valg. :-)
Det er viktig at fargene blir testet hjemme hos deg med dine lysforhold, gulv og møbler. Gulv er en stor flate som spiller en viktig rolle for hvordan fargene oppleves.
Jotun garanterer riktig fargegjengivelse kun ved bruk av Jotuns produkter. Vi kaller det Jotun fargetrygghet. Vi ønsker deg lykke til :-)