Kategorier:
- Annet
Vi syns den nåværende fargen på hytta er litt kjedelig og trenger hjelp. Vi ønsker en lys grå eller gråbeige hytte men syns det er vanskelig å se hva som passer inn med naturen,
Likte denne men hvordan skal man finne ut hva fargen heter?
Likte denne men hvordan skal man finne ut hva fargen heter?
Hei, jeg er litt usikker på hva du mener. Du skriver likte denne, men hva referer du til ? De 4 bilden vi har fått er det din hytte eller hytta du liker fargen på ? Vi trenger bilder av din hytte og omgivelsene :-)
Har sett på Tidløs, Lys antikk, Perlehrå og Antikkhvit men syns det er veldig vanskelig. Åpen for andre forslag. Vinduer og dører er eggehvite.
Hei igjen de du har kikket på blir lyse, nesten hvite. Ønsker du at hytta skal gå mer i ett med svaberg og naturen rundt vil jeg anbefale deg litt mørkere gråtoner, hva med JOTUN 0394 Varmgrå, JOTUN 8558 Balmy Grey, JOTUN 8025 Skodde eller JOTUN 1378 Kontur.
JOTUN 4252 Kjønnrøk Dempet er også lekker mot hav, himmel og svaberg. Ta en titt på denne hytta, den ligger også på Hvaler :-) https://uteinspirasjon.jotun.no/drommehytta-pa-hvaler/
Takk for tips 👌 Vi valgte kjønnrøk dempet og vi blir veldig fornøyd.