Kategorier:
- Stue
- Kjøkken
Lister/dører/vinduer : Klassisk hvit
Hei. Jeg har i dag malt mitt kjøkken i Kalk og stuen i Sheer Grey, men er ikke fornøyd med disse fargene da dem er for blasse og kjedelige. Jeg har tilstøtende gang som er malt i Exhale og som jeg er fornøyd med. Videre har jeg en fond-vegg som er malt i Deco Blue. Håper å få noen råd i forhold til farge både på kjøkkenet og stuen slik at det blir en bedre balanse mellom rommene. Mvh. Anne
Hei Anne :) Da du har LADY 4477 Deco Blue i stuen og LADY 7637 Exhale i gangen vil jeg be deg ta en titt på LADY 20185 Friendly Pink eller LADY 12180 Present. Sistnevnte står også lekkert til LADY 10341 Kalk om du ikke ønsker å male om det hele. De vil gi en spennende kontrast til de kjølige tonene, se på inspirasjon https://www.jotun.com/no-no/decorative/interior/inspiration/livingroom/jotun-20185-friendly-pink-12179-embrace-6084-sea-emerald-6384-wish-8565-hope og harmonere fint til ditt gulv og dine møbler.
Klikk deg inn på farge-linken der kan du lese mer om fargene, se bilder og finne mer inspirasjon. De vakre, matte veggene som gir et mykere og lunere interiør, får du ved å velge LADY Pure Color supermatt. Matte vegger gir deg et eksklusivt preg og et diskret bakteppe for annet interiør.