Kategorier:
- Stue
Lister/dører/vinduer : Tapet på veggen over panelet, er i kornfarge
Ønsker tips på farge på fotpanel i stue. Samt dører, dørkarm og vindu.
Hei Sigrun :) Ta en titt på LADY 12120 Desert Pink som ser ut til å være ton-i-ton men dypere enn hva din tapet er. Når det er sagt er det vanskelig bak en PC å se riktig fargegjengivelse på din tapet. Jeg ville da malt døren og dørlistene i LADY 1624 Letthet. Vi har også LADY 20046 Savanna Sunset som er rålekker i møte med LADY 1623 Marrakesh.
Klikk deg inn på farge-linken der kan du lese mer om fargetonene, se større bilder og finne mer inspirasjon til gode kombinasjoner og anbefalte hvittoner. Det er viktig at fargene blir testet hos deg med dine lysforhold, gulv og møbler. Gulv er en stor flate som spiller en viktig rolle for hvordan fargene oppleves.
Markedets beste maling - til tre og panel
Tusen takk for raskt svar🙂Om du skulle anbefale en farge med mer brune toner, hva foreslår du da?
Hei igjen :) Det kan være at LADY 1623 Marrakesh vil bli fin her også, men i en dypere tone vil LADY 12119 Vintage Brown være en god kandidat :)