Kategorier:
- Soverom
Hei! Jeg er på jakt etter en gulfarge som er som denne på bildet. Har dere noe i repertoaret?
Hei Linn :) Det er vanskelig å si bak en PC men jeg vil be deg ta en titt på LADY 1304 Romantik eller LADY 1171 Lys Provence :)
Hei igjen! Jeg har valgt Silke til takfarge og vindu sammen med Romantikk på vegg. Hvordan tror du det harmonerer? Mvh Linn
Jeg hadde tenkt å ha Silke som takfarge i hele leiligheten, med vegger i Soft Skin i stue, gang i Soft, bad soft touch eller observe, hele kjøkkenet i Silke og som sagt soverom i Romantikk. Hva tenker du om det?
Hei Linn :) Fargepaletten med LADY 0486 Silke som gjentagende farge gjennom rommene vil i mine øyne bli vakre sammen.
Klikk deg inn på farge-linken der kan du lese mer om fargene, se bilder og finne mer inspirasjon. De vakre, matte veggene som gir et mykere og lunere interiør, får du ved å velge LADY Pure Color supermatt. Matte vegger gir deg et eksklusivt preg og et diskret bakteppe for annet interiør.
Markedets beste maling - til tre og panel