Kategorier:
- Stue
- Kontor
Hei, Jeg har fargen warm blush i stuen og nå skal jeg ta inn noen bokhyller og pult som jeg tenkte å male. Jeg ønsker meg en gultone, gjerne litt frisk og lys, men også varm. Jeg har kikket på soft og vårluft - hva tenker dere? Noen andre forslag? Hvis ikke gult vil jeg også gjerne ha forslag om en langt lysere dusrosa som snakker godt sammen med warm blush. Tusen takk for svar.
Hei Malin :) I mine øyne vil LADY 1276 Soft bli nydelig i kombinasjon med LADY 2856 Warm Blush. Jeg er litt redd LADY 8087 Vårluft vil bli litt for syrlig. Hva med LADY 12080 Soft Radiance som ikke blir så grønn eller LADY 2040 Lys Granitt :)
Klikk deg inn på farge-linken der kan du lese mer om fargetonene, se større bilder og finne mer inspirasjon til gode kombinasjoner og anbefalte hvittoner. Det er viktig at fargene blir testet hos deg med dine lysforhold, gulv og møbler. Gulv er en stor flate som spiller en viktig rolle for hvordan fargene oppleves.
Markedets beste maling - til tre og panel