Kategorier:
- Annet
Hei. Vi skal male huset i Stockholmsgrønn med Tidløs som staffasjefarge. Jeg ser at dere også anbefaler Tidløs som farge på grunnmur, men på huset vårt er grunnmuren så høy at vi ønsker en mørkere tone som passer til Stockholmsgrønn. Vi er også veldig i tvil om hvilken farge vi skal velge til garasjeporter og ytterdører. I tillegg lurer vi på hva vi skal gjøre rundt vinduene, ettersom vi ikke har noen karmer rundt. Skal vi male disse i Tidløs?
Hei Jon
Her kurer jeg på om svaret vårt kan ha havnet i søppelposten din, så jeg kopiere svaret vårt og legger det inn en gang til ;)
Hei Jon :) Lekkert med JOTUN 7653 Stockholmsgrønn på kledning og til din takstein. I kombinasjon med JOTUN 1024 Tidløs på staffasje ville jeg valgt JOTUN MUR 1973 Antikkgrå. Er enig med deg at huset ville fått ett "svevende" uttrykk med for lys tone under JOTUN 7653 Stockholmsgrønn
Hva med å velge JOTUN 1434 Labrador på ytterdøren ? Karmene rundt vinduene kan du velge å male i JOTUN 1024 Tidløs. Lykke til og god helg ;)
Klikk deg inn på fargelinken, der kan du lese mer om fargene. Du finner også anbefalte fargekombinasjoner til detaljer, mur og terrasse. Maler du huset med DRYGOLIN Nordic Extreme, vår suverent beste maling noensinne, får huset en overlegen beskyttelse – den tåler mest, og har ekstrem farge- og glansholdbarhet. Nyheten DRYGOLIN Nordic Extreme Supermatt har et vakkert, supermatt utseende og den samme unike Extreme-teknologien som sikrer overlegen beskyttelse og suveren fargeholdbarhet. DRYGOLIN Color Expert, har et vakkert, avdempet, silkematt utseende og en ekstrem fargeholdbarhet.
DRYGOLIN Nordic Extreme – holder lengst!
DRYGOLIN Nordic Extreme Supermatt
Supermatt Extreme-teknologi - holder lengst!
DRYGOLIN Nordic Extreme vindu og dør
Vår suverent beste til vindu og dør
JOTUN DryTech Murmaling - holder all mur pen lengst