Kategorier:
- Annet
Hei! Vi vil male huset utvendig, men syns det er vanskelig å velge farge. Huset er bygd i 1915 og har alltid vært rødt. Vi har tenkt litt på svart? (legger ved et bilde jeg har prøvd å redigere til svart). Vil gjerne høre tips og meninger!
Nåværende farge
Hei Elin :) Vi har bare mottatt ett bilde av den redigerte. Jeg antar driftsbygningene er i JOTUN 0154 Ætterød, også kalt Låverød? Jeg vil anbefale deg å ta en titt på den varmere JOTUN 0734 Brunsvart, den vil skape en mildere kontrast til driftsbygg og til ditt røde tak fremfor JOTUN 0099 Sort.
Jeg vil også nevne JOTUN 1284 Svolvær som en god kandidat, den vil i mine øyne bli nydelig i de naturskjønne omgivelsene :)
Klikk deg inn på fargelinken, der kan du lese mer om fargene. Du finner også anbefalte fargekombinasjoner til detaljer, mur og terrasse. Maler du huset med DRYGOLIN Nordic Extreme, vår suverent beste maling noensinne, får huset en overlegen beskyttelse – den tåler mest, og har ekstrem farge- og glansholdbarhet. Nyheten DRYGOLIN Nordic Extreme Supermatt har et vakkert, supermatt utseende og den samme unike Extreme-teknologien som sikrer overlegen beskyttelse og suveren fargeholdbarhet. DRYGOLIN Color Expert, har et vakkert, avdempet, silkematt utseende og en ekstrem fargeholdbarhet.
DRYGOLIN Nordic Extreme – holder lengst!
DRYGOLIN Nordic Extreme vindu og dør
Vår suverent beste til vindu og dør
DRYGOLIN Nordic Extreme Supermatt
Supermatt Extreme-teknologi - holder lengst!
JOTUN DryTech Murmaling - holder all mur pen lengst
Vår beste terrassebeis