Kategorier:
- Annet
Hei, har hus beisa med brunfargen 0517 røsslyng. Ønsker tipps til farge på terrassen ved inngangen.
Hei Joakim :) 0517 Røsslyng er en Scanox farge, den har vi dessverre ikke prøve på. Kan vi få bilder slik at vi får et inntrykk av huset, farge på takstein og omgivelser slik at det blir lettere å hjelpe deg. Bildene blir ikke synlige for andre enn deg og meg :)
Bilde av oppsida av huset med det aktuelle inngangspartiet er lasta opp. Alt på huset var brunt, likar i grunn fargen men vert mørkt særleg i inngangspartiet. Har starta å måle vinduskarmer kvite, dei treng uansett å verte malt, men kom gjerne med tipps til andre farger for vinduskarmer og evt òg dører. Tusen takk for hjelpa, Joakim
Hei :) Takk for bilde. I mine øyne vil terrassen bli fin med TREBITT 90028 Skyggebrun . Det ble en fin kontrast med hvite vinduer, på døren ville jeg vurdert JOTUN 1434 Labrador som vil stå fint til kledning og TREBITT 90028 Skyggebrun.
Klikk deg inn på fargelinken der kan du lese mer om fargetonene og få inspirasjon til gode fargekombinasjoner på staffasje, mur og terrasse. Jotuns farger er spesialtilpasset Jotuns malinger og produkter. Alle våre farger utvikles med unike resepter spesielt tilpasset Jotuns produkter. Jotun garanterer derfor riktig fargegjengivelse og kvalitet kun ved bruk av Jotuns produkter blandet over Jotun Multicolor Fargesystem. Lykke til og god helg :)
Gjør det enkelt å skifte farge
Vår beste terrassebeis
DRYGOLIN Nordic Extreme vindu og dør
Vår suverent beste til vindu og dør
Tusen takk for svar :)