Kategorier:
- Bad
Lister/dører/vinduer : Klassisk hvit
Hei! Jeg skal male et kombinert bade- og vaskerom. Taket er malt i klassisk hvit. På gulvet er det fliser i denne gråfargen https://www.rightpricetiles.no/eivissa-berilio-30x60. Det er lysinnslipp fra øst. Jeg ønsker meg en lys, lun farge og vurderer vanilje og soft touch. Kan disse fås i maling til våtrom? Er det andre farger du ville vurdert. Jeg tenker å kjøpe innredning fra IKEA av typen Enhet både med grå dører og åpen løsning - enten sort eller hvitt metall. Hva tenker dere passer best hvitt eller sort?
Hei Gunvor
Både LADY 1519 Vanilje og LADY 10290 Soft Touch kan du fint få i LADY Aqua ;)
Klikk deg inn på fargelinken, der kan du lese mer om fargene, se bilder og finne mer inspirasjon
Hei! Litt uklart for meg ut fra dette om svart eller hvitt passer best mot soft skin og soft touch. Jeg vurderer følgende farger i tillegg til soft skin og soft touch. Deco pink - den ser jeg avbildet mot en sort bordflate, men også hvite detaljer så den passer kanskje til begge? Lys granitt som beskrives som kvikkere enn soft skin, men gråere enn deco pink. Denne står det er fin til hvitt. Hvilken av de fire fargene vil du anbefale hvis vi går for hvit innredning? Hvilken av de fire fargene vil du anbefale hvis vi går for den sorte innredningen? Taket er malt i klassisk hvitt og gulvet har grå fliser.
Hei Gunvor
Her må du vurdere hvilken av disse rosa tonen som vil fungere best i møte med ditt gulv, da alle fire vil bli fine til både hvitt og sort. Lykke til og god St. Hans ;)