Kategorier:
- Enebolig
Huset malt i Nøtt. Inngangsparti med rekkverk (Nøtt) og gelender som er malt i hvitt og hvit inngangsdør. Men synes det hvite gelenderet blir seende veldig hvitt ut. Har du forslag til en litt "mykere" hvitfarge til gelenderet? Døren bli hvit. Obs! har tenkt å male om hust i Tjærebrun neste sommer. Fint hvis hvitfargen går til den også. Grete
Hei Grete
Du kan se på JOTUN 0343 Antikkhvit som en mykere hvittone til JOTUN 2182 Nøtt. Den vil også fungere fint til JOTUN 0175 Tjærebrun ;) Dersom du ønsker en mer grålig hvittone vil JOTUN 0182 Perlegrå fungere til begge bruntonene ;)
Klikk deg inn på fargelinken, der kan du lese mer om fargene. Du finner også anbefalte fargekombinasjoner til detaljer, mur og terrasse.
DRYGOLIN Nordic Extreme vindu og dør
Vår suverent beste til vindu og dør