Farge i gang og stue

Kategorier:

- Stue

- Gang

Lister/dører/vinduer : Lister, vinduer og dører er malt i bomull.

Jeg holder på med oppussing av gang og stue, og vurderer Devine i gangen, og Green Harmony i stua. Er dog åpen for helt andre farger som passer til eik, Bomull, og Tidløs. Har tidløs som en reserveløsning i stua dersom det blir for mange/mye farger. Legger ved bilder av gulvet som skal bli lagt, sofa, og skap som skal stå i gangen for å gi et lite bilde av hvordan det er og blir ellers.

2023-09-27 14:42:12

Fargerådgiver svarer:

Hei Olav

 LADY 12083 Devine,  LADY 1024 Tidløs og  LADY 8252 Green Harmony er tre farger som er fine i en palett, så tommel opp fra meg ;) 

Dersom du ønsker en lysere ferskenfarge vil  LADY 10290 Soft Touch gi deg det.

Klikk deg inn på fargelinken, der kan du lese mer om fargetonene, se større bilder og finne mer inspirasjon. Husk at dine lysforhold, gulv og møbler kan påvirke opplevelsen av fargen. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller. 

Alle våre farger utvikles med unike resepter spesielt tilpasset Jotuns maling og produkter. Jotun garanterer derfor riktig fargegjengivelse og kvalitet kun ved bruk av Jotuns produkter blandet over Jotun Multicolor Fargesystem. Du kan derfor være trygg på at fargen du har valgt er fargen du får, når du velger Jotuns farger og produkter.

Line
Hilsen Line, Fargerådgiver Jotun

Du trenger:

Finn butikk