Kategorier:
- Stue
- Soverom
- Kjøkken
- Gang
Lister/dører/vinduer : Alt skal males på nytt
Huset er lite så ønsker farger som gir atmosfære men øker romfølelsen. Takene er lave og mørke med bjelker, få små vindu slik det var før. Her har tiden stått litt stille. Ønsker farger som spiller på lag , forteller en sammenhengende historie . Er glad i beige, naturtoner, samt kan inspireres av enkelte av tapetene fra William morris . Møbler er midlertidig satt inn frem til helhetlig plan for farger/ tema.
Huset har hvit forside og rød bakside slik det ofte var før i tiden da hvit farge var kostbar
Hei Elisabeth, du skriver at alt skal males, men hva med tak, gulv og kjøkkenfronter ? Hvis kjøkkenfronter ikke skal males trenger jeg nærmeste NCS fargekode på frontene og flatene du eventuelt ikke skal male :-)
Skal du ha tapet i noen rom bør disse velges før vi kan vurder en fargepalett som passer til. Lenke med bilder av de eventuelle tapetene du skal ha må du legge ved. Vi snakkes :-)