Farge på veggene i stua

Kategorier:

- Stue

Jeg har lyst til å male veggen ved tv i dustyrose . Pipa i dempet sort . Men, hva med resten av veggene . Har ikke lyst på noe i rosa . Møblene er i lyst tre( hvitbeiset eik. Sofan og stolene er grå og lysegrå .

2023-10-13 09:53:00

Fargerådgiver svarer:

Hei Kari :)  LADY 20055 Dusty Rose er en dempet rosatone som i mine øyne vil bli lekker å kombinere med de greige  LADY 10341 Kalk og  LADY 10342 Kalkgrå. Jeg vil også legge til vår nye  LADY 12290 Antwerp Beige som er mer beige men som har nok rødt i seg i møte med  LADY 20055 Dusty Rose :) 

Klikk deg inn på fargelinken, der kan du lese mer om fargetonene, se større bilder og finne mer inspirasjon. Husk at dine lysforhold, gulv og møbler kan påvirke opplevelsen av fargen. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller. 

Alle våre farger utvikles med unike resepter spesielt tilpasset Jotuns maling og produkter. Jotun garanterer derfor riktig fargegjengivelse og kvalitet kun ved bruk av Jotuns produkter blandet over Jotun Multicolor Fargesystem. Du kan derfor være trygg på at fargen du har valgt er fargen du får, når du velger Jotuns farger og produkter. Lykke til og god helg :) 

Line
Hilsen Line, Fargerådgiver Jotun

Du trenger:

Finn butikk