Kategorier:
- Stue
- Soverom
- Kjøkken
- Gang
Jeg skal fargesetting en leilighet med tre soverom, gang og åpent kjøkken/stue. Vurderte opprinnelig soverommene i Pale Linden, Green Harmony og Organic Green og øvrig leilighet i Devine men er nå litt usikker. Ønsker litt farge i stue/kjøkken Og møbler etc her vil i hovedsak være i ulike bruntoner/naturtoner….? Leiligheten har mye lys (ligger i Spania), og siden jeg hjemme har soverom i ulike blåtoner og Smooth white ellers, ønsker jeg noe annet denne gangen. Har sett litt på Sjøsmaragd men vet ikke om den kan inngå som en av soveromfargene? Har du noe annet råd? Ønsker ikke farger i gråtoner. Regner med at så lenge jeg oppgir NSC-kodene, vil jeg få samme farger i Jotunbutikk i Spania som her i Norge?
Hei Lise-Lotte, vi hjelper deg gjerne med en fargepalett, men det er fint om vi får bilder, slik at vi får et godt inntrykk av lysforhold, gulv og farger på dine møbler. Det er viktig at bildene er tatt i godt dagslys slik at fargegjengivelsen blir så riktig som mulig. Bildene blir ikke synlig for andre enn deg og meg. Hører fra deg. :-)
Leiligheten er tom- møbler vil først bli kjøpt etter at den er malt. Drar til Spania i slutten av neste uke. Kan få tatt noen bilder da og laste opp. Mvh Lise-Lotte Haagensen
Supert, da får jeg et inntrykk av kjøkkenfronter, lysforhold og ikke minst gulvene i de ulike rommene. Vi snakkes :-)