Kategorier:
- Stue
Hei, vi har nettopp flyttet inn i nytt hus og ønsker å male stuen. I dag har stuen fargen Støvgrå S3500-N, og det kunne vært et alternativ å beholde den, men vi ønsker også å utforsker litt mer spenstige farger. Vi ønsker dog ikke en mørkere farge. I forrige leilighet hadde vi teblomst i stuen, og var veldig fornøyde med den, men ønsker som sagt å utforske farger som er litt mer "fargerike". Det er også viktig at fargene står til møblene og kunsten vi legger ved bilder av. Vi ønsker ikke å male vinduskarmer og sprosser. Listene er sannsynligvis samme hvitfarge som fra byggevarehandelen. Om nødvendig kan vi male dem.
Hei Andreas
Ønsker du nå å male veggene i en mer kulørt tone vil jeg foreslå LADY 1520 Cheerful Peach, LADY 2489 Bella, LADY 12179 Embrace eller LADY 8087 Vårluft som er fine farger i møte med din kunst ;)
Klikk deg inn på fargelinken, der kan du lese mer om fargetonene, se større bilder og finne mer inspirasjon. Husk at dine lysforhold, gulv og møbler kan påvirke opplevelsen av fargen. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller.
vår vakreste maling - til slette vegger
Markedets beste maling - til tre og panel
perfekt helmatt finish til slette tak