gang, stue og kjøkken.

Kategorier:

- Stue

- Kjøkken

- Gang

Hei. skal pusse opp hele 1. etasje etter vi er tatt av flomen og trenger tips til farger. Ikke mye som er bestemt, men har tegnet kjøkken i korn fra sigdal med noe mørke treskap i nøtt eller kongle ikke bestemt det helt enda. fargekoden på frontene i korn er s2005-y20r. Vet ikke på di andre i tre. Har lyst på varmt med noen stramme sorte detaljer på interiøret. I gangen har jeg fliser som heller litt mot det beige. Navnet er konkrete grigio. Mange valg som skal tas på kort tid så hadde vært fint med noen innspill, har vurdert fargen Shade. men veldig glad for tips, usikker på om jeg skal ha samme i gang som stue og kjøkken eller om det er fint med forskjellig for å bryte opp litt. Har ikke valgt farge på dører og lister men de er hvite.

2023-11-30 09:44:13

Fargerådgiver svarer:

Hei Veronika

  LADY 11130 Shade vil bli en fin og lun tone i møte med dine kjøkkenfronter som hos oss heter  LADY 1016 Blek Sand. Ønsker du å kombinere  LADY 11130 Shade og  LADY 1016 Blek Sand med andre lune toner vil de bli fine sammen med  LADY 1376 Frostrøyk som den lyseste tonen og  JOTUN 1939 Sandbeige som en mellom tone. Lykke til ;)

 

Klikk deg inn på fargelinken, der kan du lese mer om fargetonene, se større bilder og finne mer inspirasjon. Husk at dine lysforhold, gulv og møbler kan påvirke opplevelsen av fargen. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller. 

Alle våre farger utvikles med unike resepter spesielt tilpasset Jotuns maling og produkter. Jotun garanterer derfor riktig fargegjengivelse og kvalitet kun ved bruk av Jotuns produkter blandet over Jotun Multicolor Fargesystem. Du kan derfor være trygg på at fargen du har valgt er fargen du får, når du velger Jotuns farger og produkter.

Line
Hilsen Line, Fargerådgiver Jotun

Du trenger:

Finn butikk