Kategorier:
- Kjøkken
Lister/dører/vinduer : Letthet
Kjøkkeninnredningen er i kaffe latte, gulvet er i mørke grå fliser. Halveis åpen løsning mot stuen som er i Deco blue (en vegg) og Letthet (3 vegger og tak). En liten vegg Deco Blue mot kjøkken. Skal male tak og vegger på kjøkkenet. Taket bli malt som stue, i Letthet. Er veldig usikker på veggfarge. Den må passe mot Deco Blue siden det er en liten vegg som går mot kjøkken.
Hei Wenche :) Med kjøkkenfronter i Cafe Latte som vi dag kaller LADY 1519 Vanilje ser jeg for meg at LADY 1623 Marrakesh eller LADY 1929 Muskatnøtt vil bli lekkert i møte, også til LADY 4477 Deco Blue og til dine grå fliser :)
Klikk deg inn på fargelinken, der kan du lese mer om fargetonene, se større bilder og finne mer inspirasjon. Husk at dine lysforhold, gulv og møbler kan påvirke opplevelsen av fargen. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller.
vakker, matt og robust - til slette vegger
perfekt helmatt finish til slette tak