Kategorier:
- Bad
Holder på å sette opp et nybygg, og nå er det badet som står for tur. Eneste innkjøp til bad så langt er badromsservant, i gråmelert granitt look med høyglans overflate. Ellers i boligen er det modern beige, sorte kontraster/elementer (vinduskarmer, fliser etc) og et kjøkken i mørk eik. Jeg er på jakt etter en våtromsmaling som vil skape den berømte røde tråden. Har dere noen anbefalinger i forhold til farge, glans samt annet jeg bør tenke på ved valg av denne type maling?
Hei Aina
LADY Aqua er et produkt som er anbefalt til slette vegger og tak på et baderom. Dette produktet kommer i silkematt finnish. Har du panel, og andre detaljer i tre er det LADY Supreme Finish som er anbefalt. Dette produktet kommer i fire ulike glansgrader fra matt til helblank.
For best mulig hjelpe deg med farger til badet trenger vi en link til dine gulvfliser, møbel og vasken. Hører fra deg ;)