Male stue og gang er open løsning.Det er 3 store glass i stua.

Kategorier:

- Stue

Lister/dører/vinduer : Lister rundt glass hvite rundt dører umåla.

Det er umalt panel i stua og gang

2024-02-04 13:15:07

Fargerådgiver svarer:

Hei Ingeborg :) Vi hjelper deg gjerne, men det er fint om vi får bilder, slik at vi får et godt inntrykk av lysforhold, gulv og farger på dine møbler. Det er viktig at bildene er tatt i godt dagslys slik at fargegjengivelsen blir så riktig som mulig. Bildene blir ikke synlig for andre enn deg og meg. Hvis du kan si noen ord om farger du liker eller ikke liker, er det supert. Hører fra deg. :-)

Line
Hilsen Line, Fargerådgiver Jotun

Kommentar

Her er bilder fra stua og gang som du ønsket. Ingeborg

06/02/2024 19:01:28

Fargerådgiver svarer:

Hei, takk for bilder :) Jeg ser for meg at  LADY 8281 Pale Linden vil bli en god kandidat i gangen. Denne lyse lette grønntonen står fint i møte med  LADY 7628 Treasure som du har på kjøkkenet. Den vil også i mine øyne stå fint til åklet og kisten samt til ditt varme gulv. 

I stuen vil jeg be deg ta en titt på  LADY 1832 Skandinavisk Lys,  LADY 10290 Soft Touch,  LADY 12083 Devine eller  LADY 1140 Sand som i mine øyne vil bli gode kandidater i møte med dine møbler :) Muren bak ovnen ville jeg malt i samme farge som du velger på veggen. 

Klikk deg inn på fargelinken, der kan du lese mer om fargetonene, se større bilder og finne mer inspirasjon. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller. Husk at dine lysforhold, gulv og møbler kan påvirke opplevelsen av fargen. 

Alle våre farger utvikles med unike resepter spesielt tilpasset Jotuns maling og produkter. Jotun garanterer derfor riktig fargegjengivelse og kvalitet kun ved bruk av Jotuns produkter blandet over Jotun Multicolor Fargesystem. Du kan derfor være trygg på at fargen du har valgt er fargen du får, når du velger Jotuns farger og produkter. Lykke til :) 

Line
Hilsen Line, Fargerådgiver Jotun

Du trenger:

Finn butikk