Kategorier:
- Gang
Lister/dører/vinduer : Letthet
Hei, bad og tilstøtende gang med Trapp står for tur. Bildene viser flisvalg til badet (det er den midterste flisen) og den brunlige innredningen vi har valgt. Vi ønsker fargetips til gangen utenfor og trappen. Hva kan vi male slette vegger i? Trappetrinnene vil være i lys eik, men hva med opptrinn, vanger og rekkverk? Har dere noen spennende tips til oss? Vi er nok mest tidløs/klassisk i stilen, men det er jo deilig med noe annet enn hvitt. Hvitfargen i husets tak og lister er letthet.
Legger ved noen bilder av selve gangen. Nå vurderer vi også å male hele trappen, så vi tar gjerne imot et forslag til farge på trappen. Gulvet i gangen oppe vil bli byttet til eik, en hvitere type.
Hei Silje
Jeg vil foreslå en grønnfarge på gangen. Se på LADY 8252 Green Harmony eller den litt mørkere LADY 8469 Green Leaf. Trappen vill jeg valgt å male i LADY 7354 Sort Pepper som er lekker i møte med grønnfargen ;) Er dette farger som vil harmoner med farge på de andre rommene i boligen ?
Klikk deg inn på fargelinken, der kan du lese mer om fargetonene, se større bilder og finne mer inspirasjon. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller. Husk at dine lysforhold, gulv og møbler kan påvirke opplevelsen av fargen.
vår vakreste maling - til slette vegger
Markedets beste maling - til tre og panel
perfekt helmatt finish til slette tak