Kategorier:
- Gang
Lister/dører/vinduer : S-0502y
Hei, vi har nettopp kjøpt hos ett nytt hus. Huset er fra 70-tallet og har ved inngangsdøren mosaikk farget vindu. Vi har bestemt oss for soft mint på stuen. Nå er vi på jakt etter en lun, varm, litt lys gulfarge i gangen, som passer både til mosaikk vinduene og mot stuens soft mint. Ingen vegger i gangen er direkte mot soft mint farven, men du ser stuen fra gangen.
Hei Cecilie
Jeg vil foreslå LADY 12080 Soft Radiance jeg opplever er en gultone som vil fungere til gulvet, vinduet og LADY 7555 Soft Mint på tilstøtende rom.
Jeg vil også foreslå LADY 1024 Tidløs som en lys gyllen gråtone i gangen som vil stå fint til gulvet, vinduet og LADY 7555 Soft Mint.
Klikk deg inn på fargelinken, der kan du lese mer om fargetonene, se større bilder og finne mer inspirasjon. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller. Husk at dine lysforhold, gulv og møbler kan påvirke opplevelsen av fargen.
vår vakreste maling - til slette vegger
Markedets beste maling - til tre og panel
perfekt helmatt finish til slette tak