Kategorier:
- Stue
Lister/dører/vinduer : Bomull på lister vinduer og tak. Sort dør inn til stua.
Spisestue og skap er i sort. Sofa er lys brun i skinn. Alle vegger er i dag malt panel i fargen bomull. Ønsker mer farge. Kanskje to forskjellige farger i stue og spisestue. Synes det er vanskelig å velge.
Hei Gry Miriam, vi hjelper deg gjerne, men det er fint om vi får bilder, slik at vi får et godt inntrykk av lysforhold, gulv og farger på dine møbler. Det er viktig at bildene er tatt i godt dagslys slik at fargegjengivelsen blir så riktig som mulig. Bildene blir ikke synlig for andre enn deg og meg. Hvis du kan si noen ord om farger du liker eller ikke liker, er det supert. Hører fra deg. :-)
Har sett på fargene embrace og rusty . Har kirsebær parkett på gulv. Er glad i jordfarger. Hva tror du om de fargene? Har ingen gode bilder på mobil nå
Hei Gry Miriam, jeg tror at LADY 12179 Embrace og LADY 1259 Rusty kan bli fine, men umulig å si noe sikkert uten bilder ;-)
vår vakreste maling - til slette vegger