Kategorier:
- Soverom
Hei, Vi har Sand i stue, kjøkken og gang i hovedetg og tenker også å male Sand i gangen i underetg. Vi trenger råd og inspirasjon til soverommet i underetg. Er også åpen for å ha en annen farge i gangen i underetg.
Hei Karina
Om du ønsker deg fin ton-i-ton farger med LADY 1140 Sand vil jeg foreslå LADY 1623 Marrakesh i gangen og LADY 12119 Vintage Brown på soverommet.
En blåtone på soverommet vil også stå fin til LADY 1140 Sand og/eller LADY 1623 Marrakesh. Ta en titt på LADY 4618 Kveldshimmel eller LADY 4477 Deco Blue.
Klikk deg inn på fargelinken, der kan du lese mer om fargetonene, se større bilder og finne mer inspirasjon. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller. Husk at dine lysforhold, gulv og møbler kan påvirke opplevelsen av fargen.
vår vakreste maling - til slette vegger
Markedets beste maling - til tre og panel
perfekt helmatt finish til slette tak