Kategorier:
- Gang
Hei. Har malt yttergangen i fargen form. Skal nå male gangen innenfor. Den er liten, har flere dører, og ikke dagslys. Forsøkte meg på fargen green marble, da jeg synes den kalde grå-grønne fargen er så fin, men den ble rett og slett altfor altfor mørk i den lille gangen. Usikker om den harmonerer til fargen form også. Jeg har forsøkt kalkgrå også, men synes det var litt kjedelig og kunne tenkt meg en farge. Er det jordfarger som harmonerer med form? Dører lister tak er standard. ( ny bolig)
Hei Wanda, hva med varme deilige farger som LADY 1632 Rock Sugar, LADY 11175 Adventure, LADY 12074 Peachy de er lekker sammen med LADY 1352 Form. Ønsker du å teste en lysere grønntone kan du gjerne også vurdere LADY 8469 Green Leaf og LADY 8252 Green Harmony :-) Ønsker du min mening om hva jeg ville valgt hos deg, må du sende meg bilder. Bildene blir ikke publisert, det er bare du og jeg som ser dem :-)
Klikk deg inn på fargelinken, der kan du lese mer om fargetonene, se større bilder og finne mer inspirasjon. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller. Husk at dine lysforhold, gulv og møbler kan påvirke opplevelsen av fargen.
vår vakreste maling - til slette vegger