Kategorier:
- Bad
Hei dere flinke :) Skal lage et toalettrom for gjester. Rommet er bare 1,9kvm og uten vindu. Har lyst å bruke tapeten til House of Hackney Artemis (Safir) Den er blå i bunn. Vaskebenk blir i eik med sort marmorservant. Gulvet får små marmor hvite carrera fliser. Veggene skal males og ønsker at det skal se litt eksklusivt og stilrent ut, uten at det blir for bonderomantisk. Døren er dessverre i bomull, men kan evt male den også.Farge i tilstøtende rom er ikke bestemt og kan justeres utfra dette utgangspunk.
Hei Nina, jeg er litt usikker på hva du mener, er det veggene eller taket du skal tapetsere :-) Hvis det er veggene er jeg usikker på hva du skal male :-)
Beklager at jeg var litt upresis. Skal tapetsere taket og male veggene :)
Hei Nina, på veggene ville jeg valgt en av de grønne tonene du finner i tapeten, det vil fremheve tapeten og jeg tror det blir lekkert til skapet og gulvet du beskriver. Det er vanskelig å si sikkert hvilken grønntone som blir best, men jeg ser for meg at en frisk grønn som LADY 0125 Palmetto eller mer dempede toner som LADY 8252 Green Harmony eller LADY 8493 Green Tea kan bli lekkert. For å finne den perfekte grønntonen bør du ta med tapeten til din nærmeste Jotun forhandler slik at du får sjekket fargene mot de ulike grønne tonene i tapeten :-)
Klikk deg inn på fargelinken, der kan du lese mer om fargetonene, se større bilder og finne mer inspirasjon. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller. Husk at dine lysforhold, gulv og møbler kan påvirke opplevelsen av fargen.
vakker, matt og robust - til slette vegger