Ny farge på kjøkke og stue

Kategorier:

- Stue

- Kjøkken

Ønsker å male kjøkken og stue. Stuedel er hvit, og kjøkkenvegg er malt i Northern Mystic. Ønsker forslag på ny veggfarge i stue og kjøkken.

2024-04-13 17:56:54

Fargerådgiver svarer:

Hei Ina

Jeg hjelper deg gjerne, men det er fint hvis jeg får bilder, slik at jeg får et godt inntrykk av lysforhold, gulv og farger på dine møbler. Det er viktig at bildene er tatt i godt dagslys slik at fargegjengivelsen blir så riktig som mulig. Bildene blir ikke synlig for andre enn deg og meg. Hvis du kan si noen ord om farger du liker eller ikke liker, er det supert. Hører fra deg. :-)

Line
Hilsen Line, Fargerådgiver Jotun

Kommentar

Hei, Beklager, trodde bilder ble med i nin henvendelse. Se vedlagte bilder. Store vinduer, og mye lysinnslipp. Lys eikeparkett. Mvh Ina

17/04/2024 16:42:25

Fargerådgiver svarer:

Hei Ina

Her har det skjedd noe på veien, for vi har ikke mottatt noe bilder.Kan du prøve å sende de en gang til ?

Det er dessverre ikke mulig å laste opp PDF-filer. Vi støtter JPG, JPEG, PNG og GIF. Bildene må heller ikke være større enn 5Mb. Hører fra deg ;)


Line
Hilsen Line, Fargerådgiver Jotun