Farge til stue

Kategorier:

- Stue

Lister/dører/vinduer : bomull

Hei! Jeg lurer på om dere kan hjelpe meg med fargevalg til stuen i en leilighet vi holder på å pusse opp for å leie ut. I tilstøtende rom er det modern beige (gangen) og machiatto (kjøkken). Vi gikk for space i stuen. Enn så lenge skal vi beholde et vinylbelegg på gulvet med mye gult i (skal se ut som parkett), og synes space ble ganske gulaktig på veggen. Har du tips til andre lyse farger vi kan prøve i stuen? På forhånd takk for hjelpen.

2024-04-24 11:53:36

Fargerådgiver svarer:

Hei Elisabeth, hva med  LADY 1376 Frostrøyk den er lekker sammen med  LADY 12076 Modern Beige og  LADY 1359 Macchiato :-)

Klikk deg inn på fargelinken, der kan du lese mer om fargetonene, se større bilder og finne mer inspirasjon. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller. Husk at dine lysforhold, gulv og møbler kan påvirke opplevelsen av fargen. 

Alle våre farger utvikles med unike resepter spesielt tilpasset Jotuns maling og produkter. Jotun garanterer derfor riktig fargegjengivelse og kvalitet kun ved bruk av Jotuns produkter blandet over Jotun Multicolor Fargesystem. Du kan derfor være trygg på at fargen du har valgt er fargen du får, når du velger Jotuns farger og produkter.

Line
Hilsen Line, Fargerådgiver Jotun

Du trenger:

Finn butikk