Kategorier:
- Stue
- Soverom
- Gang
Vi skal flytte fra hus til leilighet, den er 3år gammel. Hele leiligheten er malt hvit, vi ønsker litt farge på veggene . Siden vi er godt voksne ønsker vi lyse , varme farver. Har kjøpt ny Skovby spisestue i hvitoljet heltre eik, stolene har lyst trekk i Grå/beige toner. Har også kjøpt to sofaer fra Halvor Bakke . Type Signatur810 standard komfort Grave 05. På forhånd takk .
Hei Anita Elisabeth
Jeg hjelper deg gjerne, men det er fint hvis jeg får bilder, slik at jeg får et godt inntrykk av lysforhold, gulv og farger på dine møbler. Det er viktig at bildene er tatt i godt dagslys slik at fargegjengivelsen blir så riktig som mulig. Bildene blir ikke synlig for andre enn deg og meg. Hvis du kan si noen ord om farger du liker eller ikke liker, er det supert. Hører fra deg. :-)
<p>Hei Line. Bildene er fra vår nye leilighet, gamle eiers interiør. Sender bilde av lys eik bord med farven på stolen lagt ved. Også bilder av Halvor Bakke sofaen. Vi har kjøpt en treseter og en 2.5 seter sofaer. Om du ønsker kan jeg sende deg prospektet på vår nye leilighet. Tusen takk </p><p><br></p>
Hei Line. Håper du får svar fra meg med bilder. Bilder fra leiligheten er fra prospektet, om du ønsker hele prospektet kan jeg maile den. Bilde viser vår nye sofaer fra Halvor Bakke, en tre seter pluss en 2.5 seter . Bordplaten viser trekket på spisestue stolene. Takk. Vennlig hilsen Anita
Hei Anita Elisabeth
Jeg vil foreslå LADY 8302 Laurbær som en fin og lys gyllen grønntone på veggene i stue/kjøkken. Grønt vil kle ditt gulv og fargen på sofaen på en fin måte ;) LADY 12290 Antwerp Beige i gangen og soverommet i en blåtone som LADY 5249 Linblå ;)
Klikk deg inn på fargelinken, der kan du lese mer om fargetonene, se større bilder og finne mer inspirasjon. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller. Husk at dine lysforhold, gulv og møbler kan påvirke opplevelsen av fargen.
vår vakreste maling - til slette vegger
Markedets beste maling - til tre og panel
perfekt helmatt finish til slette tak
Hei Line. Tusen takk for spennende fargeprøver til vår nye leilighet. Som du foreslår skal vi teste farge prøvene sammen med vår maler , lysforholdene spiller jo inn. Vennlig hilsen Anita Elisabeth