Kategorier:
- Annet
Jeg skal male utemøbler. I dag er de malt i bomull, men den ble for skarp i sollys. Ønsker en hvitfarge som er mer behagelig å se på i sollys. Hytta er malt i Kontur
Hei Christin
JOTUN 1378 Kontur er fin sammen med JOTUN 1376 Frostrøyk som er litt mørkere enn JOTUN 1453 Bomull. Om JOTUN 1376 Frostrøyk ikke er mørk nok, vil jeg foreslå den greige LADY 12078 Comfort Grey. LADY 12078 Comfort Grey er en interiørfarge, men kan også blandes i DRYGOLIN Nordic Extreme vindu og dør. Lykke til ;)
DRYGOLIN Nordic Extreme vindu og dør
Vår suverent beste til vindu og dør
Hei Takk for svar. Jeg var nok litt uklar. Jeg ser etter en hvit farge som passer til Kontur. Men som er mindre hvit en bomull.
Hei Christin
Jeg foreslo JOTUN 1376 Frostrøyk som er litt dypere og mindre gul enn JOTUN 1453 Bomull. JOTUN 1376 Frostrøyk er anbefalt som en hvittone til JOTUN 1378 Kontur.