Kategorier:
- Soverom
- Kontor
Lister/dører/vinduer : Bomull
Jeg skal male to små soverom som brukes som gjesterom og hjemmekontor, men jeg er usikker på hvilke farger jeg skal velge. Gangen utenfor er malt i humble yellow og hovedsoverommet ved siden av disse rommene er malt i oslo. Tak og lister er i bomull. Det er gulig eikeparkett på gulvene. Jeg ønsker en farge som ikke er for mørk. Har dere noen forslag?
Hei Kristin, hva med kontoret i LADY 10961 Raw Canvas eller LADY 11174 Curious Mind gjerne med møbler/detaljer i LADY 9938 Dempet Sort, LADY 1434 Elegant og LADY 1462 Grå Skifer, da får du et tøft hjemmekontor med litt kontraster. På gjesterommet ser jeg for meg LADY 6378 Iconic som er sval, beroligende og deilig på et soverom :-)
Klikk deg inn på fargelinken, der kan du lese mer om fargetonene, se større bilder og finne mer inspirasjon. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller. Husk at dine lysforhold, gulv og møbler kan påvirke opplevelsen av fargen.
vår vakreste maling - til slette vegger
perfekt helmatt finish til slette tak
Markedets beste maling - til tre og panel