Kategorier:
- Stue
Lister/dører/vinduer : Klassisk hvit
Hei! Er så heldig at vi tar over gården etter mine foreldre i sommer. Der er det tre hvit kjøkken. Vinduene og karmene er i klassisk hvit og vi ønsker nå å male taket i klassisk hvit også(nå er det ginseng ca, men vi vil fjerne det). Gulvet er lyst oljet furugulv (tenk typisk gård). Og midt i stua står en 3 kvm klebersteinspeis. Grå selvsagt, med kullsvarte smijerns detaljer. Det grå fra peisen går igjen ute i gangen på fliser. På sikt ønsker vi å ha grønn kjøkken innredning. Har du tips til en lun beige farge spm kan passe to drn store, men ganske lyse klebersteinen?I dag er det mørke rødt og mørke grønt på veggene.
Hei Ingeborg
Til LADY 9918 Klassisk Hvit, ditt gulv og klebersteinfargen på peisen vil jeg foreslå LADY 1016 Blek Sand eller LADY 12290 Antwerp Beige ;)
Klikk deg inn på fargelinken, der kan du lese mer om fargetonene, se større bilder og finne mer inspirasjon. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller. Husk at dine lysforhold, gulv og møbler kan påvirke opplevelsen av fargen.
Markedets beste maling - til tre og panel