Kategorier:
- Annet
Hei Bygger hus, skogsområde, har valgt Vika som husfarge. Listefrie vinduer, alu, husker ikke RALfargen, men d er den som er nesten d samme som Labrador. Labrador på andre dører ( utleie og boddører på garasje). Svart tak og takrenner. Ønsker helst en blåfarge på hovedinngangsdør (utvendig). Inngangspartiet er noe dratt inn, har liggende bordkledning, i motsetning til resten av huset som har stående. Sannsynlig dør: Diplomat Mikaela. Har sett på følgende blåfarger: Deco blue, Byge og Kveldshimmel....Usikker... Råd? 🤞
Hei Hilde
Om det er bare disse blåfargen du kan velge mellom må du selv ta det valget da jeg opplever disse blåfargene med en rødlig undertone fort vipper mot lilla og husfargen litt mindre lun. Her vil da den mørkeste blåfargen bli tryggest i mine øyne, men velg den du liker best.
Om du kan velge fritt blant våre blåfarger vil jeg foreslå JOTUN 4252 Kjønnrøk Dempet eller den mørkere JOTUN 5445 Delicate Blue.
Dør maler du med DRYGOLIN Nordic Extreme vindu og dør. Lykke til ;)
DRYGOLIN Nordic Extreme vindu og dør
Vår suverent beste til vindu og dør