Kategorier:
- Annet
Hei! Familien har en hytte i Namsos som vi ønsker å bytte farge på.Dette er en Saltdalshytte fra 2009. Hytta ligger i nærheten av sjøen, men trukket tilbake opp mot skog og fjellknauser. Har lekt med tanken på noe i brunt/sotgrå, men er veldig usikre. Har dere forslag?
Hei Yvonne, takk for bilder :) Jeg vil be deg ta en titt på JOTUN 2271 Berg eller den lysere JOTUN MUR 1912 Varm Jord. Sistnevnte finner du som fargelamell i fargeviften "Varig Vakre Murfarger" men blandes i ulike produkter til trekledning ;) Begge disse vil i mine øyne gi en varm kontrast til ditt grålige tak samt harmonere fint i dine omgivelser. Behold da gjerne staffasjen i hvitt slik du har :)
Klikk deg inn på fargelinken for å lese mer om fargene. Der finner du også anbefalte fargekombinasjoner til detaljer, mur og terrasse.
DRYGOLIN Nordic Extreme – holder lengst!
DRYGOLIN Nordic Extreme vindu og dør
Vår suverent beste til vindu og dør
DRYGOLIN Nordic Extreme Supermatt
Supermatt Extreme-teknologi - holder lengst!
Selvrensende - langvarig nymalt utseende