Oppussing barnerom

Kategorier:

- Barnerom

Hei. Jeg skal pusse opp rommet til min sønn på 2,5 år. Sender ved bilder av hans rom (rommet som har en sekk hengende på veggen). Rommet er lite så ønsker farger som gjør rommet større, samtidig gjerne farge som passer til en gutt. Sender også ved bilde av sengen som jeg ønsker å kjøpe og tilhørende rom i leiligheten. Har også tanker om å pusse opp parketten på rommet hans, om dere har tips der er det også fint. Takk på forhånd, mvh Idun

2024-08-22 13:22:34

Fargerådgiver svarer:

Hei Idun Sofie :) Vi kan dessverre ikke hjelpe med gulvprodukter da vi ikke har dette. Vi har kun dekkende maling til gulv. Jeg fikk likevel ett godt inntrykk av parketten på hvordan den vil bli etter sliping eller om du vil male i dekkende maling. 

Jeg vil be deg ta en titt på  LADY 7386 Pistachio til vegger som er i en frisk grønntone. Fot å gi ett mer lekent inntrykk kan du kombinere denne med vår nye  LADY 7040 Cypress (lansert forrige uke) og den dypere  LADY 5489 Free Spirit

Jeg vil også nevne  LADY 6253 Sea Mist,  LADY 6236 Darjeeling,  LADY 6128 Athenian Blue og kontrasten  LADY 8596 Sunny Green som en rålekker fargepalett av våre nye farger i kartet : https://www.jotun.com/no-no/decorative/interior/colours/colourcards/new-jotun-colour-chart

Klikk deg inn på fargelinken, der kan du lese mer om fargetonene, se større bilder og finne mer inspirasjon. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller. Husk at dine lysforhold, gulv og møbler kan påvirke opplevelsen av fargen. 

Alle våre farger utvikles med unike resepter spesielt tilpasset Jotuns maling og produkter. Jotun garanterer derfor riktig fargegjengivelse og kvalitet kun ved bruk av Jotuns produkter blandet over Jotun Multicolor Fargesystem. Du kan derfor være trygg på at fargen du har valgt er fargen du får, når du velger Jotuns farger og produkter. Lykke til :) 


Line
Hilsen Line, Fargerådgiver Jotun

Du trenger:

Finn butikk