Kategorier:
- Hytte
Dører/vinduer/garasjeport :
Hei, vi har en hytte på fjellet som er ca 20 år. Ønsker å få et mer moderne uttrykk og male vinduene i annen farge. Hytta er beiset i tjærebrun. Ytterdøren er organic green (Jotun). Vinduene er i dag hvite. Ser for oss en mørk grå/sort (men litt usikker på hva som passer til tjærebrun eller en mørk grønn. Er mye vinduer så tror det kanskje kan bli litt mye. Legger ved bilder.
Hei Ingeborg, vi har ikke fått bildene dine. Hvis bildene er over 5MB ( pr bilde) blir de avvist, da må du redusere. Det er dessverre ikke mulig å laste opp PDF-filer. Vi støtter JPG, JPEG, PNG og GIF.
Prøver å laste opp bilder på nytt:)
Hei Ingeborg, takk for fine bilder :-) Vil du ha grønne vinduer ville jeg valgt LADY 8494 Organic Green samme som døren. Jeg synes at hytta ser mørkere og mindre rød ut enn TREBITT 0676 Tjærebrun, men det er kanskje bildene som lyver litt ? Vil du ha mørker vinduer som blir mindre markert enn grønn anbefaler jeg at du kikker på JOTUN 2182 Nøtt, JOTUN 0175 Tjærebrun eller JOTUN 0734 Brunsvart :-)
DRYGOLIN Nordic Extreme vindu og dør
Vår suverent beste til vindu og dør