Kategorier:
- Stue
- Kjøkken
Skal male tak og vegger i i en stue kjøkken løsning. Det er godt naturlig lys i stua med store vindusflater. Kjøkkenet vi skal ha er i fargen Edge Walnut fra epoq med en mys benkeplate i fargen Taj Mahal fra Nerostein. Den har glatt/blank finish. Fargen på gulvet er bloom sand natural fra Berry Alloc. Vinduer og dører er hvite. Har ikke kjøpt noen møbler som vil komme i konflikt med fargen. Det skal males på gips vegger. Vi har i utgangspunktet lyst på lyse og nøytrale farger. Som det er lett å style ting omkring. Taket kan være hvitt, men tar også i mot råd om andre farger.
Hei Ingunn, jeg hjelper deg gjerne, men det er fint hvis jeg får bilder, slik at jeg får et godt inntrykk av kjøkkenfronter, benkeplater, lysforhold og gulv. Det er viktig at bildene er tatt i godt dagslys slik at fargegjengivelsen blir så riktig som mulig. Bildene blir ikke synlig for andre enn deg og meg. Hvis du kan si noen ord om farger du liker eller ikke liker, er det supert. Hører fra deg. :-)
Hei, Vi har verken kjøkken, vegger eller gulv. Men sender deg så gode bilder jeg får til😁 Takk for hjelpen
Er veldig usikker på farger, liker kombinasjonen lys og mørk. Men synes det er vanskelig å si 100% hva jeg liker 😅
Hei Ingunn, takk for bilder :-) Det er litt tidlig i prosessen, men basert på ditt ønske om lyse toner det er lett å style vil jeg anbefale LADY 1931 Kokos og LADY 1876 Hvit Te på hvite detaljer og tak ville jeg valgt LADY 1624 Letthet :-) Klikk deg inn på fargelinken, der kan du lese mer om fargetonene, se større bilder og finne mer inspirasjon. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller. Husk at dine lysforhold, gulv og møbler kan påvirke opplevelsen av fargen.
vår vakreste maling - til slette vegger
vakker, matt og robust - til slette vegger
Markedets beste maling - til tre og panel
perfekt helmatt finish til slette tak