Farge på stue

Kategorier:

- Stue

Lister/dører/vinduer : Listene og dørene er bomull og taket er antikk kvitt

Vi skal pusse opp stua og er usikre på farge på veggane. Vi har grey oak på gulvet og grå /brune spisestue med svarte stoler og skap,og tv benk, salongbord i samme farge. Som spisestua.Vi skal og bytte til ein grønnfarge på sofaen. Kva farge anvefaler dokke på veggane?

2024-09-02 22:11:06

Fargerådgiver svarer:

Hei Hilde

Her trenger jeg litt mer å gå på for å kunne gi deg fargeråd. Kan du sende bilde som viser rommet i sin helhet med møbler og tekstiler. Du skriver du skal sette inn en grønnfarget sofa. Her trenger jeg en link til stoffet på den nye sofaen, eller bildet tatt av den i godt dagslys da grønt er så mangt. Hva liker du av farger? Lyse eller mørke?  Hører fra deg ;)

Line
Hilsen Line, Fargerådgiver Jotun

Kommentar

Hei, Eg svarte på denne mailen med bilder. Har du fått sett på den😊

07/09/2024 11:01:52

Fargerådgiver svarer:

Hei Hilde

Her har det skjedd noe på veien, for vi har ikke mottatt noe bilder.Kan du prøve å sende de en gang til ?

Det er dessverre ikke mulig å laste opp PDF-filer. Vi støtter JPG, JPEG, PNG og GIF. Bildene må heller ikke være større enn 5Mb. Hører fra deg ;)


Line
Hilsen Line, Fargerådgiver Jotun

Kommentar

Prøver å sende bilder på nytt. Eg vil gjerne få ei lunare stue, men er veldig usikker på beige, da vi har grått gulv Har du forslag til farge på vegg til grått gulv uavhengig av bilder?

09/09/2024 11:52:16

Fargerådgiver svarer:

Hei Hilde

Ingen bilder ennå......

Line
Hilsen Line, Fargerådgiver Jotun