Terrassebeis

Kategorier:

- Annet

Huset er malt i S3500-N og bomull rundt vinduer. Vi legger ny terrasse nå og lurer på hvilken farge som kan passe i terrassebeis? Vi har hatt tjærebrun før og det vil vi ikke ha igjen.

2024-09-16 18:52:41

Fargerådgiver svarer:

Hei Veronica, til veggen i  LADY 9905 Ebony S3500-N er  TREBITT 90029 Naturlig Sølvgrå lekker. Hvis du ikke får bort all fargen du har i dag med  TREBITT Terrassebeisfjerner anbefaler jeg et mørkere gulv i  TREBITT 9805 Sløret Sort :-) 

Line
Hilsen Line, Fargerådgiver Jotun

Du trenger:

Finn butikk

Kommentar

Tusen takk for svar, jeg glemte å skrive at vi legger nytt gulv så her er det ikke noen mørke rester igjen. Vi har nordisk tre på campingen og den liker jeg veldig godt, men den vil kanskje ikke passe så godt til fargen på huset?

17/09/2024 16:18:02

Fargerådgiver svarer:

Hei Veronika,  TREBITT 9074 Nordisk Tre er min lyse favoritt, men jeg frykter at veggen kan bli litt kjølig og at  TREBITT 90029 Naturlig Sølvgrå er finere til veggen, men vurder gjerne prøver av  TREBITT 9074 Nordisk Tre også, det er jo smak og behag :-) Farger du har på møbler, tekstiler og blomsterpotter på terrassen spiller jo også inn i totalen :-) 

Line
Hilsen Line, Fargerådgiver Jotun

Kommentar

Ser veldig fin ut på bilder den du anbefalte. Jeg skal ta meg en tur å se fargeprøver. Tusen takk for svar :)

18/09/2024 10:56:54