Kategorier:
- Annet
Hei. Vi skal bytte bordkledning (liggende) og vinduer. I den anledning ønsker vi å endre farge på huset. Vi har i dag hvitt med sort rundt vinduene. Vi har sett på Dewy Green og Kjønnrøk Dempet. Vi ønsker helst noe i grønt eller blått, men er usikker på om det vil passe til huset. Har dere tips noen tips?
Hei Martine, du har et stort og høyt hus så jeg er litt redd for at JOTUN 8426 Dewy Green og JOTUN 4252 Kjønnrøk Dempet kan bli litt lyse. Stilen huset har kler etter min mening en mørkere farge, så jeg holder en knapp på JOTUN 0745 Grønn Umbra, JOTUN 8413 Herregårdsgrønn, JOTUN 0730 Fjellblå eller JOTUN 0734 Brunsvart. Jeg ville vurdert mørke vinduer eller vinduer i samme farge som veggen.
https://uteinspirasjon.jotun.no/utendors-fargenyheter-dempede-gralige-blatoner/
https://uteinspirasjon.jotun.no/mange-onsker-seg-gront-hus-ogsa-ute/
Klikk deg inn på fargelinken der kan du lese mer om fargetonene og få inspirasjon til gode fargekombinasjoner på staffasje, mur og terrasse. Jotuns farger er spesialtilpasset Jotuns malinger og produkter. Alle våre farger utvikles med unike resepter spesielt tilpasset Jotuns produkter. Jotun garanterer derfor riktig fargegjengivelse og kvalitet kun ved bruk av Jotuns produkter blandet over Jotun Multicolor Fargesystem.
DRYGOLIN Nordic Extreme Supermatt
Supermatt Extreme-teknologi - holder lengst!
DRYGOLIN Nordic Extreme vindu og dør
Vår suverent beste til vindu og dør