Kategorier:
- Soverom
Lister/dører/vinduer : Trelister mot gulv , hvitt tak og lister mot tak (har ikke kode)
Hei, Vi skal male et lite soverom. Har prøvd et område med Dusky Blue. Liker denne, men syns kanskje den er litt for grålig (spesielt når det ikke er dagslys ute). Kanskje litt for lys også. Har dere forslag til lignende farge, men som er og/enten litt mørkere/varmere/mer blålig? Mvh Marte
Hei Marte
Utfra dine ønsker vil jeg foreslå vår nye LADY 4223 Sama som er en super lekker blåfarge. Mer kulørt og varmere enn LADY 5200 Dusky Blue.
Jeg vil også foreslå LADY 4017 Pilasterblå som en fin blåfarge, men lysere og litt mindre kulørte enn LADY 4223 Sama.
Klikk deg inn på fargelinken, der kan du lese mer om fargene, se bilder og finne mer inspirasjon. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller. De vakre, matte veggene som gir et mykere og lunere interiør, får du ved å velge LADY Pure Color supermatt. Matte vegger gir deg et eksklusivt preg og et diskret bakteppe for annet interiør.
vakker, matt og god for inneklimaet - til slette vegger
vår vakreste maling - til slette vegger
Markedets beste maling - til tre og panel
perfekt helmatt finish til slette tak