Kategorier:
- Soverom
Lister/dører/vinduer : hvit base
Hei, Vi skal male soverommet i ny farge (er nå en blå farge) sengen er beige, med valnøtt nattbord, lister og tak i hvitt. Rommet er 3.9 mtr x 2.70 mtr grunnflate. Dør er sort, med en vindu. Rommet har naturlig lys, men er på skyggesiden av huset. Vi ønsker en farge som ikke er så mørk og kanskje kan gjøre rommet litt mer innbydende og koselig. ser også på å male veggen bak hodegavel med kalkmaling for å få et litt koselig/luksuriøst utrykk. Har sett på Friendly pink, men er noe usikker til denne fargen da jeg er redd det fort blir veldig rosa. Ønsker innspill til eventuelle farger vi kunne brukt og om vi kan bruke samme farge på i kalkmalingen.
Hei Andreas :) Ønsker du min mening om hva jeg ville valgt hos deg, må du sende meg bilder. Bildene blir ikke publisert, det er bare du og jeg som ser dem :)
Hei, la ved noen bilder, håper det gjør det litt lettere
sengen på bildene skal ut og ny inn, samme med nattbord (som på bilde er dekket over)
Kan også meddele at vi legger fra oss Friendly pink, da den ikke blir helt rett (tror vi) har nå testet Hvit Te - tror den kan passe fint, eller bedre enn friendly pink.
Hei :) Jeg vil be deg ta en titt på LADY 12075 Soothing Beige, denne varme beigetonen er ton i ton med LADY 12290 Antwerp Beige som er i tilstøtende rom og som lar seg blande i LADY Minerals :) Hva med den lysere LADY 10678 Space på resterende vegger da det ikke er ønske om ett for mørkt rom.
Du nevner LADY 1876 Hvit Te som er hakket dypere enn hva LADY 10678 Space er. Om du går for denne (her vil gulv og seng spille avgjørende rolle for hvem som er mest optimal) Hva med å kombinere denne med LADY 8302 Laurbær i LADY Minerals som vil gi en frisk, lekker kontrast. Denne kan du fint også benytte til LADY 10678 Space som oppleves mer gyllen.
Klikk deg inn på fargelinken, der kan du lese mer om fargene, se bilder og finne mer inspirasjon. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller. De vakre, matte veggene som gir et mykere og lunere interiør, får du ved å velge LADY Pure Color supermatt. Matte vegger gir deg et eksklusivt preg og et diskret bakteppe for annet interiør.
perfekt helmatt finish til slette tak
Markedets beste maling - til tre og panel
vakker, matt og god for inneklimaet - til slette vegger
vår vakreste maling - til slette vegger