Kategorier:
- Soverom
Lister/dører/vinduer : Bomull?? Hvite
Soverom med vindu og dør med vindu. God utsikt og kveldssol . En vegg med skapdører. Ønsker en rosa farge hvor vegger og tak og lister kan være i samme farge. Belegg på gulv er furu gulv etterligning. Skal være gjesterom med dobbeltseng, plass til barneseng også. Bokhylle som skal males i en farge også. Har sett på lys granitt men er åpen for råd
Hei Lene
LADY 2040 Lys Granitt er en lekker gyllen rosa tone. Jeg vil også nevne LADY 2224 Indi Pink eller LADY 20119 Transparent Pink. Hvilken av de rosatonen du skal velge må du selv vurdere opp mot ditt gulv, møbler og hvittonen din på dør, vindu, lister og tak. Lykke til ;)
Klikk deg inn på fargelinken, der kan du lese mer om fargene, se bilder og finne mer inspirasjon. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller. De vakre, matte veggene som gir et mykere og lunere interiør, får du ved å velge LADY Pure Color supermatt. Matte vegger gir deg et eksklusivt preg og et diskret bakteppe for annet interiør.
vår vakreste maling - til slette vegger
Markedets beste maling - til tre og panel
perfekt helmatt finish til slette tak