Ny farge kjellerstue

Kategorier:

- Annet

Hei, Jeg ønkser fargeråd til en kjellerstue der tanken er å male både tak og vegger. Vinduskarmene er standard hvite, og gulvet er i eik. Det er lite lys som kommer inn naturlig da det kun er et vindu og dette er under en terrasse. Vinduet er mot sørvest. Jeg kunne tenke med å bruke farger, og muligens varme farger for å gjøre det koselig. F.eks orangetoner eller gultoner. Har du noen tips?

2024-10-18 10:52:05

Fargerådgiver svarer:

Hei Lene, dette er det vanskelig å svare på uten bilder, men ta en titt på  LADY 1117 Peach Sky,  LADY 10411 Shams,  LADY 1392 Gul Antikk og  LADY 12118 Hummus :-)

Klikk deg inn på fargen, der kan du lese mer om fargetonene, se større bilder og finne mer inspirasjon. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller eller prøveoppstrøk. Husk at dine lysforhold, gulv og møbler kan påvirke opplevelsen av fargen. 

Alle våre farger utvikles med unike resepter spesielt tilpasset Jotuns maling og produkter. Jotun garanterer derfor riktig fargegjengivelse og kvalitet kun ved bruk av Jotuns produkter blandet over Jotun Multicolor Fargesystem. Du kan derfor være trygg på at fargen du har valgt er fargen du får, når du velger Jotuns farger og produkter.

Line
Hilsen Line, Fargerådgiver Jotun

Du trenger:

Finn butikk